O nás

O nás...

miro-cam.png mikrofon.png mobilna.png

V ŠTÚDIU I V TERÉNE

DIGITÁLNY ZÁZNAM OBRAZU


Máme k dispozícii 4 profesionálne digitálne kamery, ktoré zaznamenávajú obraz vo FULL HD kvalite. Sú vhodné na prácu v interiéri ale aj v teréne. S kamerou je možné použiť statív alebo aj stabilizátor obrazu (Steadycam).

SPRACOVANIE TÉMY

DIGITÁLNY ZÁZNAM ZVUKU


Máme k dispozícii kameru vybavenú bezdrôtovou reportážnou sadou, pomocou ktorej je možné uskutočňovať rozhovory s respondentami. Redaktor si pripraví v zázemí otázky, ktoré neskôr kladie respondentom.Otázky a odpovede je možné pripraviť aj v predstihu.

MOBILNÁ RÉŽIA

PRIAME PRENOSY, ŽIVÝ ZÁZNAM


V súčasnosti máme taktiež k dispozícii aj mobilnú réžiu, pomocou ktorej dokážeme spracovávať a strihať záznam v reálnom čase. Záznam je možné neskôr digitálne upraviť v postprodukčnom procese. Technológia je vhodná aj na premietanie obrazu v reálnom čase na veľkoplošnú obrazovku, led obrazovku a projektor, pre diváka. Vieme zabezpečiť kompletné riešenie.


 
cabrio.png igo-cam.png rezia.png

POHYBE

CYKLO, MOTO, BEH, PÚTE, POCHODY...


Vďaka vozidlu s otvorenou strechou dokážeme vyrobiť záznam aj takto náročných podujatí. Vozidlo je taktiež vhodné na vytvorenie mobilného stanovišťa kameramana.


PRÁCA V ŠTÚDIU

PRIAME PRENOSY, ŽIVÝ ZÁZNAM


V súčasnosti budujeme vysielacie štúdio, kde chceme pripravovať programy a taktiež pracovať s mládežou. V našich školách je veľa talentovaných žiakov, ktorí chcú neskôr pôsobiť v médiách. Dôkazom toho sú aj každoročné úspechy vrôznych súťažiach. Kapacity štúdia by sme chceli preto ponúknuť aj ako tréningové štúdio pre mládež vrámci krúžkovej činnosti.

POST-PRODUKCIA

ÚPRAVA,STRIH,ZVUK,OBRAZ V ŠTÚDIU


S pomocou najnovších digitálnych technológií je možné spracovanie obrazu azvuku, pridanie efektov a trikov. Takto spracovaný obraz sa dá doplniť okomentár, titulky a následne nahrať na nosič záznamu alebo odvysielať.

 
 

      Dokážeme spracovať ľubovolnú tému, nakrútiť kultúrne, športové či politické podujatie alebo inú udalosť spoločenského alebo i osobného charakteru. Naše možnosti neustále zdokonalujeme. Dokážeme zabezpečiť na vaše podujatie led stenu alebo projektor s možnosťou zobrazenia diania v reálnom čase. Neváhajte nás kontaktovať s požiadavkou nacenenia, myslím že vás ponúkaná cena osloví. V prípade ak organizujete zaujímavé spoločenské podujatie kultúrneho alebo i športového charakteru ktoré nás zaujme, dostávate mediálne partnerstvo v rámci ktorého máte základné spracovanie do vysielania na naše náklady.

      Pre obce ponúkame spracovanie zasadnutí obecných zastupiteľstiev v predom dohodnutom objeme a kvalite a následné uverejnenie.